Klasické masáže

 

Masáže Vám poskytne náš odborný personál a vybírat můžete z několika druhů:

Masáž zad – 40 minut

Cena masáže 520 Kč

Tato masáž v sobě spojuje celou řadu příznivých účinků. V první řadě dokonale prohřeje, protáhne a uvolní ztuhlé svaly. Tím se zmírní, nebo zcela odstraní svalové napětí a bolesti. Masáž zároveň stimuluje krevní a lymfatický oběh, díky čemuž se podpoří celkový metabolismus a urychlí se vylučovaní odpadních látek z těla. Kvalitní přírodní oleje zvláční Vaši pokožku a napomohou její regeneraci.

Relaxační masáž hlavy a šíje – 20 minut

Cena masáže 430 Kč

V důsledku neustálého napětí můžete mít ztuhlé šíjové a krční svaly, které jsou často doprovázené bolestmi hlavy. Relaxační masáž hlavy a šíje je určena právě pro tyto příznaky. Patří mezi časově nenáročné masáže, přesto je velice účinná a přináší okamžitou úlevu od potíží. Ocení ji také všichni, kteří mají sedavé zaměstnání, nebo dlouze pracují s počítačem.

Aroma-masáž zad a šíje – 60 minut

Cena masáže 630 Kč

Vychutnejte si blahodárné působení přírodních olejů a silic. Jemná léčivá vůně ve spojení s relaxačními masážními hmaty odplaví i poslední zbytky stresu. Před masáží si můžete vybrat z mnoha druhů rostlinných silic, ať už podle jejich vůně, nebo podle jejich specifických účinků. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Aroma-masáž nohou – 60 minut

Cena masáže 630 Kč

Masáž podpoří cirkulaci krve, látkovou výměnu. Z dlouhodobého hlediska slouží jako prevence křečových žil. Rostlinné silice používané při masáži nejen příjemně voní, ale také působí na různé potíže, kterými naše nohy často trpí – zejména celulitida, křeče nebo bolesti kloubů.

Reflexní masáž chodidel – 40 minut

Cena masáže 520 Kč

Masáž je založena na principu propojení jednotlivých tělesných orgánů s určitými body na chodidlech. Stimulací reflexních bodů lze povzbudit a zharmonizovat činnost celého těla. Díky tomu je tato masáž výbornou prevencí různých zdravotních neduhů. Čím častěji ji absolvujeme, tím lépe se naše tělo vyrovná s případnou zátěží a odvděčí se nám pevnějším zdravím. Masáž kromě toho uvolní a prohřeje celé chodidlo – je výborná pro všechny, kteří mívají „studené nohy“.

 

masáže